Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοLatest imagesΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
2024 2022 2019 2021
Πρόσφατα Θέματα
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Admin
Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_vote_lcapΠως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_voting_barΠως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_vote_rcap 
Ψηφοφορία

 

 Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.   Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:09 pm



Επελεξα για Αγιο το Κλεω οσσα πη και οσσα πω φενονται ΑΝΑΠΟΔΑ τα ιδια λεμε.Ενω ολλοι πεθαναν η αυτοκτονησαν απο τη φτωχεια...η τους πεταξαν στο δρομο....αυτος ηταν φτωχος.Ενω οι αλλοι πιο πλουσιοι που σας ελεγαν ολλα αυτα...απαρνηθιτε ...ολλο απαρνιθητε...πλουσιοι???? Βασσιλιαδες πανω απο το ΧΡΙΣΤΟ.....ετσι οσσα πη ο Κλεω και εγω τα ιδια λεω...ο ΘΕΟΣ ειναι ο ΠΡΩΤΟΜΑΣΤΟΡΑΣ αρα σε ολλα οσσα βλεπεις ο ΘΕΟΣ εχει μαστωρα και 1 απο τους 1000 ειναι ο κορυφαιος.Ενας μαστωρας στους χιλιους ανθρωπους υπαρχει. Αυτος ξεπερναη ολους οσους γνωριζε.Δεν τα ειδε φτιαγμενα απο κανεναν και πηγε και τα εφτοαξε καινουρια.Και περισοτερη θα ρωτησουν αυτων που ολλα θα τα ξερη.Δεν παιζη ρολο η ηλικια.Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΧΩ ΕΙΜΟΥΝ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.   Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:21 pm

Τοσα αδεια διαμερησματα στη Πατρα,.....αδεια χιλαδες...κλιστα.Και κοιμουνται οι φτωχοι στο δρομο ενα τσαφ εκανε ο ΙΩΑΝΝΗΣ....και εφερε ζητιανους εως και απο την Αγγλια...Αλβανια εμεις ακομα εχουμε...τους τα εβαψε και ροζ...κατι χαμωσπιτα...αλλα τους διωχνουν και απο εκει.....ΠΟΣΑ ΕΙΔΑ ...μεχρει και παγακια αγωρασαν την ωρα που ειπα οτι θα ειμαι στο MORTAL COMBAT o SUB ZERO.Πηγαν στα μαγαζια και κραταγαν σακουλες με παγο....ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΝ...ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΑΝΙΚΗ....ΟΛΛΑ ΜΗ ΜΕ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΗΣ.ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.   Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:22 pm

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Scree104
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.   Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:24 pm

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Img_2043
Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Scree105
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.   Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:28 pm

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Scree106
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.   Πως Αγιασε ο Κλεωμενης. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:32 pm

ΡΩΣΣΙΚΕΣ ΔΙΑΦΥΜΗΣΗΣ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως Αγιασε ο Κλεωμενης.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΑΤΕΡ ΚΛΕΩΜΕΝΗΣ ΒΡΙΣΚΗ ΤΟ ΣΥΜΕΙΟ Χ ΖΩΝΤΑΝΟ ΣΤΙΧΟΙΜΑ .....
» ΠΑΡΤ 2 Ο ΠΑΤΕΡ ΚΛΕΩΜΕΝΗΣ ΒΡΙΣΚΗ ΤΟ ΣΥΜΕΙΟ Χ ΖΩΝΤΑΝΟ ΣΤΙΧΟΙΜΑ .....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα  :: ΔΙΑΦΩΡΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΟΝ.-
Μετάβαση σε: