Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοLatest imagesΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
2022 2024 2021 2019
Πρόσφατα Θέματα
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Admin
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_vote_lcapΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_voting_barΗ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_vote_rcap 
Ψηφοφορία

 

 Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 1:15 am

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 49023111

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 21151718
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 48968210
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 64329212
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 91397310

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΟΤΕ ΤΗΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ ΤΟΥ ΧΕΩΠΑ...ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΩ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ...ΟΠΟΥ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΕΡΗ ΣΤΗ ΠΕΤΡΑ....10 ΕΝΤΟΛΕΣ....ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ...ΙΝΔΙΑ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ..ΠΑΤΡΑ Η ΠΕΤΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΗ ΠΕΤΡΑ ΣΤΑ ΜΠΟΖΑΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΥΔΙ....ΑΠΑΡΝΗΘΙΚΕ ΤΩΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥ....Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΟΛΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ...ΚΑΝΩ ΤΩΝ ΑΓΙΟ ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ....ΑΠΑΡΝΟΥΜΕ ΤΩΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗ ΠΕΤΡΑ ΤΗ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΥΣ...ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΕΙΜΑΣΤΑΙ ΙΣΟΠΑΛΙΑ                 1-1..ΦΩΝΑΞΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΗ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΒΓΕΝΟΥΝ ΠΡΑΣΙΝΕΣ ΟΛΛΕΣ Η ΠΕΤΡΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ...ΒΑΦΤΗΚΑΝ ΠΡΑΣΙΝΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΧΡΩΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΥΝΗΣΗ ΣΕ  ΑΥΤΟ...ΤΟΥ ΛΕΩ 2-2 ΔΥΟ ΧΡΙΣΤΟΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..........

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 50608211

ΣΥΝΕΧΙΖΟ ΤΗ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΗ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΩΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΚΑΙ ΘΑ ΔΗΣ ΘΑ ΣΤΑ ΑΠΟΔΙΞΩ ΜΕ 1000 ΤΡΟΠΟΥΣ...ΜΠΙΚΕΣ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΟΥ...ΑΓΡΑΜΑΤΟΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΘΡΥΣΚΟΛΑΤΡΕΙΑ...ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΒΡΗΚΑ...ΚΑΙ ΣΕ ΚΥΡΙΞΑ Ο ΙΔΙΟΣ...ΣΕ ΝΙΚΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ 11.
ΦΥΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΗ ΠΡΟ ΤΟ ΠΥΛΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΝΤΑ ΣΤΗ ΠΟΛΙΚΑΤΙΚΙΑ...ΒΓΕΝΩ ΕΓΩ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΥΠΟΔΙΚΝΙΟΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΚΡΗΤΗ....ΑΛΛΟΗ....ΘΑ ΚΛΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩ ΕΚΕΙΝΟΝ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΜΙΑΖΗ ΜΟΥΡΑ ΦΙΔΙΟΥ ΘΑ ΠΟΥΛΑΗ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ...ΣΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΙΚΟΥΝ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ..ΔΙΟΤΙ Η ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΚΡΙΘΗ ΠΡΩΤΗ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ...ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΣ ΙΝΔΙΕΣ ( ΤΟ ΤΟΞΟ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΓΚΟΛΙΑ ΕΩΣ ΑΙΓΥΠΤΟ...ΚΑΙ Ο ΑΣΤΕΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΑΙΑΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΔΙΧΝΗ ΑΚΡΙΒΗΣ ΘΕΣΗ...Η ΣΥΜΑΙ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΤΗΣ....ΟΠΩΣ Η ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ ΚΑΝΩ ΑΛΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ Η ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΦΕΝΩΝΤΑΙ ΤΑ ΧΩΡΤΑ ΣΤΟ ΝΥΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΟΗ....ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ..ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΑ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΕ ΟΛΛΗ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ....ΒΓΕΝΩ ΕΚΤΟΣ ΝΑΟΥ...ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ..ΕΝ ΕΙΡΗΝΗ..


Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Eauaa387
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Eauaa388

ΣΤΑ ΣΥΜΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ ΒΡΙΣΚΟ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΟΠΙΟ ΕΧΕΙ ΑΓΓΕΛΟ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ...ΤΩΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ..ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΛΕΜΙΣΗ ΤΩΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕΙΣΜΟΙ ΛΙΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΟΤΙΣΜΟΙ......ΒΕΒΕΩΣ Η ΑΝΑΦΩΡΑ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ....Ο ΑΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΦΑΝΕΡΩΝΕΤΑΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΒΟΡΒΑΔΙΣΜΟ...ΝΕΚΡΟΣ...ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΧΤΥΠΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟ...ΠΙΣΟ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΔΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΠΛΑΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΔΙΟΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ....ΚΑΙ ΚΑΝΗ ΤΗΝ ΚΥΝΗΣΗ(ΠΑΡΑΜΕΡΙΖΩΝΤΑΣ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ)ΠΕΦΤΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΜΠΕΣ ΣΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ...ΠΡΙΝ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑ....ΦΕΥΓΟΥΜΑΙ ΓΡΗΓΩΡΑ...ΠΑΜΕ ΠΑΤΡΑ ΨΑΧΝΗ Ο ΙΩΝΝΗΣ ΤΟ ΘΕΟ....ΚΑΙ ΑΠΙΛΗ ΠΑΛΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ....ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΘΕΟΣ....ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΟΡΕΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΒΓΑΖΗ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ...ΝΟΜΙΖΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΟΡΒΑΔΙΣΟΥΝ....ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΘΕΟ.....ΠΕΦΤΗΚ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΗ ΘΕΕΕ ΜΟΥ ΣΥΧΩΡΑΜΑΙ ΠΟΝΑΩ...ΣΥΡΑ ΤΙΝΟΣ ΒΟΥΛΙΑΖΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗ...ΙΤΑΛΙΚΟ ΥΠΟΒΡΙΧΙΟ...ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΗ...ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΕΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΗ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ...ΑΕΡΟΨΕΚΑΣΜΗ...ΕΣΥ ΕΒΑΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ ΟΙ ΛΙΜΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΠΟΤΙΣΜΟΙ.ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ...ΝΑ ΠΑΙΖΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΩΝ ΘΑΝΑΤΩΣΗ.ΔΕΝ ΤΩΝ ΣΚΟΤΩΣΑ.ΔΕΝ ΑΝΕΤΡΕΨΑ ΤΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΤΩΝ ΙΕΡΩΣΟΛΗΜΟΝ.ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΝΙΚΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΑΡΝΙΘΩ ΤΩΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ...ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΣ ΔΙΟΤΙ ΜΕΤΑΜΩΡΦΩΘΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕ ΦΩΡΕΣ...ΘΑ ΤΟ ΚΡΥΒΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ....ΕΧΕΙ ΟΛΛΑ ΤΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΑ ΠΙΑΣΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΣΤΩΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ,ΤΩΝ ΟΠΙΟ ΕΛΕΝΧΗ ΠΛΗΡΕΣ...


Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Eauaa389


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τρι Απρ 28, 2020 1:32 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 1:24 am

ΠΑΙΡΝΩΝΤΑΣ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ....ΜΑ ΤΩΝ ΞΑΝΑΔΑ....ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗ...ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ..ΠΩΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΚΟΣ?????Ο ΚΑΛΟΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΡΑ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ...ΜΑ ΓΡΑΦΗΣ ΟΤΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ...ΔΙΟΤΙ ΙΩΑΝΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗΣ..ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΝ ΙΟΥΔΑ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ Ο ΙΟΥΔΑΣ..ΣΤΗΝ ΣΥΡΑ ΑΠΟΚΑΛΙΠΤΩ ΑΜΕΣΩΣ ΤΩΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΣΕ 7 ΔΕΠΤΕΡΑ....ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Η ΚΤΗΣΗ ΘΑ ΑΝΙΚΕ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ...ΘΑ ΚΛΕΒΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΔΕΝ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΤΟ ΕΡΓΟ ΠΟΛΕΜΑΜΕ  ΚΑΙ ΝΙΚΑΜΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΜΑΣ ΤΙΜΩΡΗΣΗ ΤΟΤΕ ΑΛΗΘΕΙΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ....ΑΛΛΙΟΣ ΣΚΟΤΩΝΟΜΟΥΜΕ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ....ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟΝ.ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ.....ΚΑΙ ΑΝ ΖΗΤΕ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΣΩΘΗΣ...ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΥΧΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ...ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.....ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ....ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΓΙΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΣΗΣ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ....ΟΛΛΕΣ Η ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΕΠΕΣΑΝ ΣΤΩΝ ΙΩΑΝΝΗ...Ο ΟΠΙΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΘΗΚΕ ΚΑΙ ΙΔΙΕΤΕΡΑ...ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΘΥΡΙΟ ΤΗΝ ΕΣΤΗΝΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΟΛΩΝ....ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ...ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΟ...ΝΑ ΤΩΝ ΝΙΚΗΣΗ...ΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ...1/4...........ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΔΥΜΙΟΥΡΓΙΑ...Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΕΡΧΩΜΑΙ ΩΣ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗΣ...ΑΠΛΟΣ ΑΔΥΝΑΜΟΣ...ΚΑΙ ΠΑΝΤΩΔΥΝΑΜΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ...ΟΠΙΟΣ ΠΟΛΕΜΑΗ ΤΟ ΘΕΟ....ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΩΝ...ΔΥΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑ ΤΟΥ....ΠΟΛΕΜΟΣ.

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 60741632
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 1:37 am

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 72526910

ΕΤΣΙ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΕΣ ΦΩΡΕΣ ΠΡΟΙΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΗ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΝΕΚΡΩΝ.....ΤΟΥ ΛΕΩ ΙΩΑΝΝΗ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΣΤΑ ΙΕΡΟΣΟΛΗΜΑ ΤΟΤΕ.....ΚΑΙ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΜΑΘΗΤΗ ΜΟΥ....ΗΞΕΡΑ ΠΙΟΣ ΕΙΣΟΥΝ....ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΩΗΣΕΣ ....ΜΕ ΣΚΩΤΟΣΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΗΣ ΑΝ ΑΝΑΣΤΗΘΩ.ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ...ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΚΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΩΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΗΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΝΩΗΣΗΣ...ΑΠΟ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΗ ΔΕΝ ΣΥΧΩΡΕΙΤΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΑ ΙΕΡΟΣΟΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΗ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΧΕΣΗ....ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝ....ΚΑΙ ΟΛΛΟΙ ΗΤΑΝ ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΗ...ΟΠΩΣ ΕΔΩ...ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΤΡΑΒΑ ΤΕΜΠΕΛΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΠΟΥ ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΚΛΙΣΗ ΤΩΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΗ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ...ΕΤΣΙ ΚΑΝΗΣ ΔΕΝ ΣΚΕΠΤΗΚΕ....ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΕΘΑΝΑΝ ΑΠΟ ΚΑΡΚΙΝΟ...ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ ΑΜΕΣΩΣ ....ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ...ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ ΘΑ ΣΑΣ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ...ΤΗ ΣΕ ΝΙΑΖΗ ΕΣΕΝΑ ..ΠΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ....ΤΡΑΒΑ ΣΤΟ ΨΙΧΙΑΤΡΙΟ....ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΩ ΜΠΙΚΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΝΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.....ΙΣΣΓΓΕΛΙΚΗ.ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΤΗ ΜΟΥΡΛΟΣΥΝΤΑΞΗ ΤΩΝ 300 ΕΥΡΩ.....ΓΙΑΤΙ ΕΧΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΟΜΑ...ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΟΗ ΚΡΗΤΗ????ΒΑΛΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΡΟΦΕΣ....ΑΛΛΑ ΕΧΩΝΤΑΣ ΠΛΑΣΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΕΣΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ......

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 50493310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 1:50 am

ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΧΩΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΟΣΣΑ ΠΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΒΩΗΘΙΣΟ....ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ...ΚΑΙ ΑΣ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ ΕΠΑΝΩ ΣΑΣ.....ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΑΝ ΣΚΟΤΩΣΗΣ ΤΩΝ ΥΙΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΩΣ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ...ΑΝ ΚΑΝΗΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ...ΣΚΟΤΩΣΕ ΤΩΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΗΣ......ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΟ ΣΟΥ.........ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΦΕΝΩΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤGEY PRAINT ΑΠΟ ΠΙΟΝ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΤΑ DO NOT RACISM ...ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΙΔΕΣ.....ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ...

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 34798311
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 64353811
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 64941210



ΕΤΣΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΥΠΕΡΑΡΝΙΟΥ ΠΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ....ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΗ ΑΡΝΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ....ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΙΣΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΗ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΖΩΗ....ΔΙΟΤΙ ΜΙΡΑΙΟ ΛΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ......ΧΑΘΗΚΕΣ...
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 64364710
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 81597911
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 78502910
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 2:05 am

ΕΤΣΙ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑΝ......ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΩΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΕΠΕΣΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΤΡΑ ΣΠΙΤΙΑ ..ΕΚΚΛΙΣΙΕΣ...ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΕΠΕΣΕ ΕΝΑΣ ΣΩΦΑΣ....ΟΥΤΕ ΠΛΗΜΗΡΑ ΔΕΝ ΤΗ ΒΡΗΚΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΤΙΠΟΤΑ...ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΝΑ....ΚΑΙ Η ΠΑΤΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΑΔΙΑΖΗ....ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΑΝ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ....ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΚΙΝΗ ΕΙΠΕ...ΘΑ ΧΑΣΗΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ...ΘΑ ΧΑΣΗΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΣΗΣ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΣΟΥ....ΠΗΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ???......ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΙΓΩΝΤΑΙ ΣΠΙΤΙΑ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΑΓΑΖΙΑ....ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΕΛΙΑ...ΑΠΟΔΕΧΩΜΑΙ ΤΩΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ....ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΞΟΥΣΙΑ...ΟΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΛΗ ΔΕΝ ΨΥΦΗΣΑΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ,,,...ΠΟΤΕ ...ΕΙΣΤΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΗ...ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΙΟΙ....ΕΙΣΤΑΙ ΖΩΝΤΑΝΗ ΤΩΡΑ.....ΠΟΥ ΟΙ ΔΕΜΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.....ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ ΞΕΧΑΣΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ...ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑΥΜΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΗ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ.....ΑΠΟ ΤΩΝ ΙΔΙΟ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΗ....ΑΥΤΑ ΕΙΔΑ ΛΕΕΙ.....ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΕΓΙΝΑΝ.ΤΟ ΚΑΡΚΙΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΝΑΡΚΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΝΑ ΒΑΛΗΣ.....ΓΡΑΦΗΣ 1/4....ΧΩΡΙΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ...ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ.ΜΑ ΚΑΝΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΤΟΜΑ....
url=https://servimg.com/view/20170292/1278]Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 48968211[/url]
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 38164112
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. 43108026

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 8:43 am

Φυσικα πολλα εγιναν που κανενας δεν καταλαβε.Αε ολες της χωρες και φυσικα στην Εθρωπη.Μα κανενας δεν καταλαβε τη εκανε.Νιμθζης οτι καταλαβαν τη κανουν.Αρχισαν γυμνοι να σπανε οικονες και σταυρους....τοτε ξεκινανε ενας μεγαλος αριθμος σεισμον στην Γη.ΓΚΕΥ και ΛΕΣΒΙΕΣ.Αρχισαν να δενωνται με την μαυρη μαγια.Δεχωνται εντελως των ΙΩΑΝΝΗ πολλα πανεπυστημια στο κοσμο.Ετσι στο σπιτη του πατερα εχουν στιλη ....αγωραζε...εικονες της ΣΤΑΥΡΩΣΗΣ με των Καραμαν αλη...και καπιους απο τη Νεα Δημοκρατια....και ενα Ροζ σταυρο με χρυσο των ΧΡΙΣΤΟ.ΧΡΙΣΤΟ που θα εκανε ο ΙΩΑΝΝΗΣ και για ολλα αυτα θα τους τιμωρηση.....Παλη νικαω....αρχιζουμε παλη των αγωνα δειχνω την εποχη διοτι πριν γεννηθω στη πολικατοικια αυτην εμεναν ονοματα οπως ο ΡΟΥΒΑΣ που δα γινουν αρκετα στα χρονια του σε μικρα παιδια....θα ανεβαση της τασης των ομοφυλοφιλον και φυσικα τα ναρκωτικα θα σκωτοσουν παρα πολους και στην Ελλαδα.Ολλα τα αποδικνιο...πιο θα ειναι το εργω του ΙΩΑΝΝΗ. Δεν μπορεις να κανης τιποτα με αυτους που εχεις ΙΩΑΝΝΗ.....αυτοι θα ειναι που θα κυβερνησουν σαν σαταναδες...θα ειναι η γλωσα σου και θα δης οτι θα θανατωσουν το 1/4 της Γης.Ετσι ειναι...αλλα σε 5 λεπτα θα με εχεις απαρνιθη...ο καθε ανθρωπος....μονο σε 5 λεπτα.


Ετσι με της εικονες θα επρεπε να επιλεξω ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ η των Παπανδρεου,η των Σαμαρα,η των Καραμαν αλη και τους δυο...μα ποτε των ΚΥΡΙΑΚΟ των αγγελο και υιο του σατανα.Οπου φερη παιδι του των ΑΡΑΗΧΛΙΧΟ το καλο δημαρχω της ζομπι Αθηνας.Θα φερουν μεγαλο αριθμο προσφυγων απο την Ασσια διοτι ο ΙΩΑΝΝΗΣ ηταν απο την Ασσια.Θα γινουν συμεια και τερατα...η Πατρα θα αμυνθη αρκετα καλα...ομως θα φενωνται αλλα ατομα οτι φτεγαν ειναι ομως απο των ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ η αναμετριση...δεν θα μπορει να νικηση με κανεναν τροπο η Ελλαδα...δεν θα μπορουσαν καν να μιλισουν...φωνοι,λιστιες,βιασμοι,οτι και να φανταστης θαβκαταστρεφε καθε λεπτο τους Ελληνες.....για 40 χρονια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 9:32 am

Ετσι κανωντας των Αγιο Διονυσιο της Ζακυνθου...για αρκετο καιρο πολλα θαυματα ζη ο ΟΩΑΝΝΗΣ οπου και αν βρισκομαι και πρωσπαθω να των κανω να καταλαβη...ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΣΤΟΣ ΑΛΛΑ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ.Με αποδιξης με ονοματα με ολους τους τροπους.Αρχισε ομως να μου διχνη αρκετα...ετσι καταλαβενω τη συμβενη σε ολους εσας...δεν θα με πιστευε κανενας και νε κανεναν τροπο αυτην την εποχη...εχουν ανιξη ολλοι η μαυροι μαγιοι την μαγια...απο βιβλια ανοιχτα μονιμος...εως αρχαια αντικημενα..η δεμενα ονοματα σε λιθο...και σας διαταζουν.Ονοματα σε θεσης κλιδι στο κρατος του ΙΩΑΝΝΗ.Ετσι ολους αυτους κανενας ποτε δεν θα τους ψιφηζε....και πολη δεν πανε...και απο γνωστους...μα δεν εχει και δουλειτσα αν δεν τους ψιφηζης...εχουν πολιτισμο δοαβολων επανω σας....οπιος δεν ειναι με το συατημα τους ας ζητιανευη...ας τα χαση ολλα,ζωη,παιδια τα παντα ολλα....φυσικα αυτη που παντα θα ετρεχαν θα ηταν οι πλουσιοι για να μην χασουν τα χρηματα τους απο της τραπεζες και οι δημοσσιοι υπαλιλοι και οσσοι εχουν δωρεαν χρημα απο της κυβερνησης τους.Ειναι ολλοι αυτοι που ενω η Ελλαδα ολλοι μεταναστευη...εμειναν.Εδω στη Πατρα πουλησαν τα παντα και εφυγαν για παντα πολες οικογενιες...αδιασε...ευκαιρια για ακυνητα...αγωρα ακυνιτων απο τους απατεωνες...με ενα χρεος στο ηλεκτρικο προσθετο αρχιζουν και αγωραζουν σπιτια ....και βεβεως να κυβερνησουν οπως στην Αγγλια...ολλοι στο ενικιο και θα δουλευης οπου θελουν και οποτε θελουν.

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Img_2041

Ετσι με τοσα χρεη ανεργοι ανθρωποι απο την παγκοσμια κρυση αρχιζουν να πουλαν τα παντα πανφτυνα....για να πανε με χρηματα πρως το εξοτερικο να ξεκινησουν απο την αρχη....ως δουλει των αλλων σατανιστων.Σπιτια απο 8000 ευρω εως και 50.000 ευρω...πουλησαν...που τους κοστησαν εως και 250.000 ευρω....στην ακριβη στα παντα Πατρα.Ετσι εποφεληθικαν εμπορει ναρκωτικον...κ.λ.π.Κατεκλησαν τη Πατρα απο την Αλβανια αρχισαν να δανιζωνται και κανενας να μην πληρωνη....και να εχουν τεταστιο αριθμο ακηνιτων οι Αλβανοι.Σε ολες της γειτωνιες ειναι κοντα στους κατοικους των Πατρων και ο αριθμος των Αλβανων.....ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΚΩΤΟΝΗΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ Η ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΖΗΣ....ΚΑΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟ DO NOT RACISM....πολες γυναικες πανεμορφες που γνωριζα δεν...δεν....δεν επιλεξαν Ελληνα συζηγο....ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΕΛΛΗΝΑ ΣΥΖΗΓΟ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΟΙ ΕΜΠΛΕΞΑΝ ΜΕ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ...ΧΡΗΜΑ ΕΥΚΟΛΟ....ΜΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ.....Ζομπι.

Ετσι εκτος απο το εικονησμα του Καραμαν αλη..με την αποκαθυλοση ετιμαζαν για ΧΡΙΣΤΟ το πατερα μου.Ο οπιος δεν θα καταλαβενε και τιποτα...ζομπι...και θα δεχωταν τα παντα...ομως ο σατανας πλησιαζη σε εμενα που τα θαυματα γινωνται οπου βρεθω ...και εκτος Πατρων...εκοψα ολους τους σεισμους οπου και να βρεθηκα..και ΦΥΣΙΚΑ τα λιμανια στη Κω και στη Ζακυνθο,εκοψα το Ιερο στη Παντανασα διοτι η παπαδες ειναι Ευραιοι.Οπως στα Ιεροσολημα ειδαν το ΘΕΟ ΝΑ ΤΩΝ ΔΩΞΑΖΗ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 10:03 am

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Fb_img10

Ετσι θα πρεπει να νικησο των σαταν με αποδιξης ...οτι το εργο του ειναι θανατος.Και οτι ευκολα θα εχανε απο εμενα ....θα πιστευε οτι ο ιδιος θα εκανε τα παντα....εγω ομως του εδιξα την δυναμη που κανενας στο κοσμο δεν εχει... Μπορω να νικησο ολλοι την ανθρωποτητα...αλλα χωρις να τους σκοτοσω.Νικητης ειναι αυτος που τους εχει ζωντανους.Οχι μονο δεν σκοτωνονταν σε πολη ασχημα τροχαια ατυχηματα απο την μερα που γεννηθικα,απο ναρκωτικα και ασθενιες και οτι μπορει καπιος να φανταστη...ηταν και αρκετα γερη ως ανθρωποι... παρα πολη δυναμη εχουν...ωταν την ωρα που θα περαση προαγγελος ο γυφτος ο Τσιπρας θα ανιξουν ολλοι την μαγια στην γη....και θα παραμιλανε ολλοι στους δρομους...ειναι η ωρα που θα με απαρνηθουν ολλοι και για παντα...οι αυτοκτονιες σπανε ρεκορ...σε ολοκλυρο το πλανητη οχι μονο στην Ελλαδα.... Βαφτιζεται ο Μητσοτακης με θυσια αθοων...δεν καταλαβεναν τη εκαναν...τρελαθηκαν ακαριεα και αυτοκτωνησαν...ΚΑΙ ΠΑΛΗ ΔΕΝ ΜΕ ΝΙΚΑΝΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΧΕΔΩΝ ΟΛΛΟΙ ΟΙ ΓΝΩΣΤΗ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΟ ΨΙΧΟΑΤΡΕΙΟ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΑ...ΕΔΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ...ΧΑΝΗ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΜΕ ΣΑΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΓΚΑΖΑΚΙ....ΚΥΒΕΡΝΙΤΙΚΗ ΑΠΟΛΕΙΑ....ΠΟΛΕΣ ΦΩΡΕΣ ΚΑΝΗ ΤΗΝ ΑΠΟΠΗΡΑ....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΡΑΣ ΝΤΑΝΙΣ ΟΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΚΟΤΟΘΩ...ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ...ΕΚΑΝΑΝ ΠΤΩΣΗΣ ΑΠΟ ΚΤΥΡΙΑ ΚΑΙ ΖΟΥΣΑΝ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 10:30 am

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΟ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΔΙΑΒΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΟΛΛΕΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ...ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΤΗ ΠΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ 1000 ΕΤΗ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΕΩΣ 3000 ΕΤΗ....ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΠΕΡΝΗ Ο ΣΑΤΑΝ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ...ΥΨΩΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ...ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΝΙΚΗ ΩΣ ΠΑΝΤΩΚΡΑΤΩΡΑΣ ΘΕΟΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΙΣΣΑ ΟΛΛΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ...ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΡΗΜΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΔΩΡΕΑΝ...ΑΝΕΒΑΖΩ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΙΟΣ ΤΗΣ ΤΡΟΦΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ ΣΤΟ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ...ΚΑΙ ΝΙΚΑΩ...ΦΕΝΕΤΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΕΡΓΩ ΟΤΙ Ο ΚΤΥΤΟΡ ΤΗΣ ΓΗΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ...ΣΕ ΟΛΛΑ ΤΑ ΕΡΓΑ ΠΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ...
ΣΕΙΣΜΟΣ ΠΑΤΡΑ.ΕΤΙΜΑΖΟΥΝ Η ΡΟΖ ΓΕΙΤΩΝΕΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΥΠΛΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ.ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΚΕΝΙΣΗ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟΙΧΟΥΣ.....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ...ΜΑΘΕΝΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΟΒΟΥΜΕ ΚΟΛΟΝΕΣ....ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΤΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑΒΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΕΡΓΑΤΙΚΑ...ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΠΙΤΙΑ ΣΕ ΚΥΛΙΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΗ ΣΤΗΝ ΑΧΑΓΙΑ ΣΤΑ ΒΡΑΧΝΕΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΗ Η ΠΤΩΣΗ...ΕΔΩ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΠΑΩ ΤΟ ΣΕΙΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ..ΠΟΛΟΥΣ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΕΣΠΑΣΑ..ΖΑΚΥΝΘΟ..ΠΑΤΡΑ..ΑΘΗΝΑ..ΛΕΥΚΑΔΑ..ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΣΥΜΕΙΑ...ΩΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΠΑΡΩΝ.
Συνεχιζω αρκετα θαυματα ενω κανης δεν καταλαβενη τιποτα... Δεν εχω καν πνιγμο η καπιο προβλημα υγειας σε ανθρωπο σε οπια παραλια και να βρεθω...και γραφω τους αριθμους 7-11-19-27 και βγενουν παντου και στα παντα συχρωνιζω την ημερομηνια γεννησης και παλη βγενη...στα παντα οπως και οι οικοδομες που δουλευα...τα παντα δειχνουν....τιποτα δεν κινηται χωρις επαληθευση...η αυτοκρατορια μου επιστρεφη.Επιστρεφη ολλη η περιουσια στο ονονα μου.Ομαδες και φανελες αλαζουν...γυπαιδα...ολλα γραφουν Διονυσης Στεφανιδακης....ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Ο ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΙΟΙΤΗΣ ΟΛΩΝ...ΩΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΚΟΤΟΘΩ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΗ ΤΑ ΣΑΣΙ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ ΔΥΛΑΔΗ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΛΙΠΕ Ο ΠΡΟΤΕΡΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΣΚΟΤΩΝΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗ ΣΕ ΜΙΑ ΒΛΑΒΗ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΑΖΟΥΝ ΟΛΛΑ ΤΑ ΣΑΣΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΣΤΑ ΥΔΡΑΥΛΙΚΑ ΑΣΑΝΣΕΡ.....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΑΓΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙΣ 25 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΑΣΙ ΝΑ ΒΡΗ ΤΟ ΣΥΔΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ...ΑΛΑΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ.
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Scree100

Ειναι το κοκινο συμειο πανω στο σασι....οχι στον θαλαμο σε αυτο που ειμουν δεν ειχε καθολου υψος ηταν σχεδων ισσα με το θαλαμο.Αρα μιρεα και να πεσης σαν βατραχος στη καμπινα ...θα ελιονες......ειναι πρεσα ευτυχος τερματησε το εμβολο και με επιασε δεν μπορουσα να ανασανω αλλα δεν εσπασε το κεφαλι μου....ισσα που με τσιμπαγε λιγο απο το σφυξιμο επεξαν ρολο και συρματοσχινα που ειχαν απλοση απο τα χρονια.
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Scree101

Ετσι αν ηταν σαν αυτο το σασι τιποτα δεν θα μου ειχε συμβη....Ο ΠΙΟΗΤΗΣ ΑΛΑΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΝΕΛΚΗΣΤΗΡΕΣ ΟΠΩΣ ΓΙΑΛΙΝΟΥΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥΣ ΣΕ ΚΤΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΧΑΛΑΣΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΗΣ ΑΝ ΜΙΝΗΣ ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ....Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΥΤΟΝ ΕΠΑΓΚΛΟΒΙΣΜΟΥ ΣΕ ΧΩΡΕΣ ΣΑΝ ΑΥΤΗ Η ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ....ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣΗΣ..
Η ΝΑ ΛΑΒΗΣ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΟΛΛΕΣ ΤΗΣ ΒΛΑΒΕΣ....ΣΚΕΦΤΩΜΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΑΛΑΖΑΝ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ....ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....ΟΛΛΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ.ΟΛΛΑ ΤΑ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ.....ΟΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΒΛΑΒΕΣ.ΚΥΝΔΙΝΟΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΟΛΛΑ ΔΟΥΛΕΨΑ ΣΕ ΟΛΛΑ ΕΙΜΟΥΝ ΤΟ ΚΡΑΣ ΝΤΑΝΙΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 11:05 am

Ετσι και η ομαδες εβαζαν τα γκολ η με την φανελα 2-7-11-14-19-27-79 συνεχεια και τα γκολ σε αυτα τα λεπτα του αγωνα...ειναι η ωρα της συν τελειας...γκρεμιζο ολλα τα κρατη...τους ΙΑ ΕΓΩ.... Τους δικιγορους...και ολους τους απατεωνες...διοτι με την μαυρη μαγια εχει και ο μαγος πελατεια..και το μεντιουμ...απασφαλιζω τα κελια των φυλακων....με αστυνομια ανυπαρκτη παγκοσμιος....γιατι δεν πατε μια βολτα μεσα στην βουλη????Ο μισθος????ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΥΓΙΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΧΡΗΜΑ.
..ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ο ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΑ ΚΑΝΗ ΤΟ ΦΩΝΟ....ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΤΟ STAR CHANEL....Η ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ..Κ.Λ.Π.ΕΤΣΙ ΚΑΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΩΝΟΥΣ Ο ΚΟΥΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΦΤΕΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΑΘΩΟΣ.....ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΙ ΦΩΝΟΙ????ΕΧΩ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΕΚΕΙ ΑΣ ΠΑΩ ΠΡΟΣ ΑΙΓΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΑ....ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ....ΘΑ ΝΙΚΑΗ Η ΟΜΑΔΑ.
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΥΛΑΚΗ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΗ....ΚΑΤΕΣΤΡΕΦΕ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ...Ο ΒΑΤΔΘΝΟΓΓΙΑΝΗΣ ΝΙΚΗΣΕ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ...ΑΦΗΣΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΕΓΙΝΕ ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΖΗΤΙΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΝΙΚΗΣΕΣ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΖΗΤΙΑΝΟΣ?????ΝΙΚΑΗ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΛΟΥΤΗ Ο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΗΣ..ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ  ΟΡΦΑΝΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΟ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΝΙΚΗΣΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.... ΕΓΩ ΑΝΕΤΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΩ....ΔΕΧΕΤΑΙ ΤΩΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΙΣΣΟ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ...ΣΕ ΝΙΚΗΣΑ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΕΣΒΗΣΑ ΟΛΛΕΣ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ.ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΙΣΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΛΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ....
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Scree102

Εδω βλεπουμε των ΡΟΖ σταυρο...και τον GOLD MAN SAKHS....το μεγαλο κραχ της Αμερικης...

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Scree103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.   Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ  Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ  ΜΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2020 11:50 am

ΡΩΣΣΙΚΕΣ ΔΙΑΦΥΜΗΣΗΣ



Πρεπει να κανετε ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ και παιδακια.Πιδαω και λεσβιες...Τη να σου κανη αυτη εχεις παη ποτε με αγορι????



Εδω κοιμιθικε ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ οχι εγω...διπλα απο το ξενοδοχειο με της Αγγλιδουλες ....μονες τους πανε και θελουν .....να της γκαστρωση...ηταν και Γερμανιδες εκει...και απο το Τουρκισταν.....τα ωραια χρονια της ολημπιαδας στο σκατεα της Πατρας.Ηταν ολλες η αθλητριες στο ξενοδοχειο ΤΖΑΚΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΗ Ο ΙΩΑΝΝΗΣ,Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Κυριακος Μητσοτακης ειναι ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ στην ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Η ΣΑΤΑΝΑ
» ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ,ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ ΤΗΣ ΚΑΣΙΑΝΗΣ,ΤΑ ΙΣΟΒΙΑ ΤΗΣ ΘΕΩΤΟΚΟΥ,ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΤΑΤΖΗΣ,ΑΛΛΑΧ,ΣΥΜΠΑ,ΕΥΡΕΟΣΚΟΛΙΚΑΣ,ΣΑΤΑΝΑΣ,ΜΑΡΜΑΡΟΜΕΝΟΣ ΒΑΣΣΙΛΙΑΣ.
» ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΦΟΠΛΙΣΤΩΝ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ.ΤΑ ΖΟΜΠΙ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ.
»  part 3 ΟΛΛΑ ΤΑ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΥ ΦΩΡΟΥΜ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΤΥΡΙΑ ΜΕ ΔΙΑΜΕΡΗΣΜΣΤΑ 150 ΤΜ ΕΙΜΑΙ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΓΟΥΣ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ
» Ο Κυριακος Μητσοτακης ειναι ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ στην ΑΠΙΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Η ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑΤΙΟΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΙΣΛΛΑΜ,...ΘΑ ΝΤΙΝΕΣΤΕ ΟΛΛΟΙ... .ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΖΟΜΠΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα  :: ΔΙΑΦΩΡΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΟΝ.-
Μετάβαση σε: