Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοLatest imagesΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
2021 2024 2022 2019
Πρόσφατα Θέματα
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Admin
Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_vote_lcapΒαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_voting_barΒαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_vote_rcap 
Ψηφοφορία

 

 Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????   Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2020 11:04 am

Πανω απο το σπιτι του παπου μου επιανα τους ναρκομανης εκει....ειναι μια μαντρα και φενετε για βιλα....οτι πισο υπαρχει ΣΠΙΤΙ... Δεν υπαρχει τιποτα...Εκει θα εμενα....τεχικα θεματα ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ.ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΟ......ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΕΤΟΝ.ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ........ΤΡΑΒΑ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΠΙΣΟ.

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Eauaa350
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????   Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2020 11:06 am

Θα εχουν περαση ωραιες στιγμες σε τουαλετες των Πατρων....ΖΟΜΠΙ


Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Eauaa351


ΑΝΤΙ ΝΑ ΓΙΝΗ Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ....ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.....ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΕΡΝΗΣ ΤΗΝ ΤΕΛΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝ ΤΕΛΕΙΟΣ...ΦΙΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΧΖΑ ΑΦΙΣΗ ΤΟ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΩΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ 20 ΕΤΩΝ......ΝΑ ΔΗΣ ΠΩΣ ΣΕ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ......ΜΙΑΖΗ ΜΕ ΑΛΛΟΓΟ ΤΟ ΑΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ....ΟΙΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ........ΟΠΟΤΕ ΣΤΟ DEMO ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΟΙ ΣΑΤΑΝΙΣΤΕΣ ΧΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟ ΠΛΑΝΗΤΗ...ΝΙΚΑΩ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ.....Η ΚΛΕΨΙΑ....ΚΑΙ ΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΜΑΡΤΙΕΣ.....ΣΤΗΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΕΣΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΤΟΤΡΙΜΑ ΘΥΜΑΣΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ?????ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ......ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΠΟΖΑΙΤΙΚΑ ΖΗ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ Ο ΠΑΠΟΥΣ ΜΟΥ....ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΙΝΟΣ Ο ΤΕΜΠΕΛΗΣ....ΑΜ ΕΛΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΝΑΝ ΟΛΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ.....ΚΑΙ ΚΑΘΩΣΑΝΤΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΕΙΟ.....ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΣΤΟ FACEBOOK.....ΤΑ ΜΠΟΖΑΙΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΛΒΑΝΩΝ ΑΛΛΑ ΟΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ....Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑΧΟΥ ΚΑΤΣΤΡΟΦΗΣ....ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΟΝ ΣΕΙΣΜΟΝ ΠΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΕ......ΟΥ ΚΛΕΨΗΣ ΟΥ ΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΟΥ ΣΚΟΤΩΣΗΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ....11...ΔΕΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥΣ......ΜΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΝ.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????   Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2020 11:13 am

Που θα παη το CHAMPIONS LEAGUE?????στο 2 night stant..ta gamisi...κυριε αστροναυτα την ελυνες την υποθεση?????ΔΟΥΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΔΗΣ......ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΑΦΓΑΝΙΣΤΑΝ....ΓΑΜΗΣΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΚΙΣΤΑΝ....ΠΟΣΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΩΡΕΣΗ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΛΕΩΝ??????11.....αυτοκτονησε πολη κοσμοσ στη πατρα εμαθεσ τιποτα??????ηταν τοσο μεγαλος τεχνιτης ο πατερα σου που πηρε τα χρηματα του κοσμου?????Τη εφτιαξε..????ΤΟ ΠΑΚΙΣΤΟΝΟ....ΔΙΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΤΟ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟ?????Η ΜΟΝΗ ΑΜΥΝΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΑΣ...ΓΡΑΦΕ.....Η ΜΟΝΗ ΑΜΥΝΑ ΤΟ ΔΑΙΜΟΝΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ.




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????   Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2020 11:43 am

ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ Η ΔΥΝΑΜΗΣ ΚΑΙ Η ΔΩΞΑ.

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? 60741622
Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? 21151714
Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? 41386910
Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? 62527112
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????   Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? I_icon_minitimeΔευ Απρ 20, 2020 11:55 am

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΗΤΕΡ...............ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΠΑΚΙΣΤΑΝ ΕΚΑΝΕ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΗ......ΜΕ ΑΛΟΔΑΠΟΥΣ.ΘΕΛΗ ΝΑ ΠΑΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΣΣΙΑ ΝΙΚΕΣ....ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΡΙΕΣ......ΠΟΛΗ ΓΝΩΣΤΗ ΣΤΟΥΣ ΑΣΣΙΑΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΗ.....

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Eauaa353

Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη?????? Eauaa354

ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΦΙΛ ΣΤΟ ΦΕΗΣ ΜΠΟΥΚ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
 
Βαρδαλαχακη βαρδαλαχακηηηη παρε της κορες να παμε σε ενα μπουρδελο..πενταμορφες σαν την Μαριανα βαρΔινογιανη.επιασαν τη καληηη??????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» TΕΥΧΟΣ 2 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ Η ΝΕΚΡΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΠΟΛΙΜΕΝΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ....ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΩΝΤΕ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΑ ΝΑΡΚΟΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ.
» TΕΥΧΟΣ 3 Η ΝΕΚΡΕΣ ΚΟΡΕΣ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΣΤΑ ΤΕΜΠΗ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ BLACK HOLYDAYS ΣΤΗ ΓΛΥΚΙΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ ΤΟΥΣ.
» ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....Η ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ Η ΠΡΩΤΕΣ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ...
» ΜΑΜΑΑΑΑ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΑΠΑΑΑΑΑΣ.........παρε δανεια και δωστα μου απο πιους απο αυτους που μου τα κλεψανε....απλα η αστυομια δεν υπαρχει....
» ΛΙΣΤΑ ΛΑΓΚΑΡΝΤ ΝΟ 2 ΠΑΜΕ ΣΤΙΧΗΜΑ 4 ΣΥΜΕΙΑ ΜΑΖΙ.....ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΑ 8 ΠΟΛΑΠΛΑΣΙΟ ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΓΙΑ Ελληνική Αστυνομία @hellenicpolice

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα  :: BLACK HUMOR-BLACK FRIDAYS-BLACK MOVES-ΙΣΣΑΓΓΕΛΙΚΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ.ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΗΣ.-
Μετάβαση σε: