Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοLatest imagesΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
2019 Ελλάδα 2024 2021 2022
Πρόσφατα Θέματα
Οκτώβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Admin
ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_vote_lcapΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_voting_barΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_vote_rcap 
Ψηφοφορία

 

 ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 3:58 pm



Σημερα ειναι ο επθταφιος και ενω θυμιζη το αυτοκινητο της Κλεωπατρας στη Πατρα ο ΘΕΟΣ ΗΛΙΟΣ μου στολισε τη Γη και ανιξε των επιταφιο και το στολισε με τα Αγιολουδα που ποτε δεν μαρενωνται δεν χαλανε ειναι αιωνια.... στα δεντρα και ανιξε τα κλαρια και εφτιαξε το γραμμα Υ ..ΥΙΟΣ...και πηραν τα κλαρια στηματισμους του ΣΤΑΥΡΟΥ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ...και συμιονουν συνεχεια το γραμμα Χ.....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ...και βαζουν δυο το ιδιο σχημα και γραφουν των αριθμο 11 ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ.Και οι παπαδες που δεν φωρατε μασκες και γαντια εσας τα εδωσε ο ΘΕΟΣ να τα φωρατε....εσυς εισται ξεψαρωτη????Δεν υπαρχει η ασθενια αλλα ......Ψελνης ακομα?????Μετανοηστε σε εμενα το ΧΡΙΣΤΟ γιατι δεν εχει κανενας αλλος ΘΕΟ.Ο πιοιτης ειναι τα παντα.
ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Screen49
ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Screen48
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 4:05 pm

Και ετσι ειρθαν ολλα ....ΙΩΑΝΝΗ ΑΠΟ ΔΩ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΝΑ ΣΟΥ...ΜΑΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ...ΦΥΓΕ ΜΑΝΑ....ΚΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΕΦΤΑΣΕ ΩΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ....ΕΚΑΝΕ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟ.... ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΕΙΠΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΖΗΣΕ....ΤΟ ΝΟΜΙΣΜΑ.ΤΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΙΟΤΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΤΟΥ ΠΛΟΥΣΙΟΥ....ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ... ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΣΣΑ Ο ΠΑΠΑΣ Η Ο ΜΟΝΑΧΟΣ ΛΕΕΙ....ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ....ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΜΑ ΘΑ ΜΙΛΑΝΕ ΟΠΩΣ ΟΙ ΕΥΡΑΙΟΙ....ΣΥΝΕΠΗΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΩ....ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟΙ ΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 4:11 pm

Μα οσσα και να κανω το μυαλο 5 λεπτα συμβαδιζη με εμενα.....στα υπολοιπα λεπτα....αναποφεκτο να πηστουν...οτι στα παντα γραφετε οι πιοιση.Ποσο μεγαλος ειναι ο ανυφορος....ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ.....πηγα σημερα σε ενα super market και ηταν μια μεγαλο κυρια των Πατρων....στεκομουν καπου με τη μανα μου και εφτασε δυπλα μου....κρατατε μου λεει της σωστες αποστασης επιτελους....αυτοι ειρθε διπλα μου....φυσικα πηρε το δρομο της...ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΑΤΑΝΑΣ.ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΟΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΙΚΛΥΡΟ ΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ...ΜΕΤΑ ΣΑΝ ΜΠΑΤΑΡΙΣΜΕΝΗ ΠΗΓΕΝΕ...ΑΛΕΠΟΥ ΟΠΩΣ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ...ΑΛΕ ΠΟΥ???ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ????...μου ερχωταν να της πω...ΕΦΑΓΕΣ ΚΑΛΑ ???!ΙΠΙΕΣ ΚΑΛΑ????ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ????ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ....Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Η ΖΩΗ....ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΕ....ΤΕΛΙΚΑ Ο ΧΙΝΟΚΟΣ ΗΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΓΙΔΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΙ.....ΟΣΣΟ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΜΟΥ....ΘΑ ΧΑΣΗΣ ΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ,ΘΑ ΧΑΣΗΣ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΣΗΣ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΠΗΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ????Ενα δεν ηταν απο το πατερα σου.ΖΟΜΠΙ.... ΖΟΜΠΙ....ΖΟΜΠΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 4:21 pm

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΑΘΥΛΟΣΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΤΑΥΡΟΣ.
ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Screen50
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 4:30 pm

Πολλα λοιπον απο τοτε εμειναν ως ΣΗΜΕΡΑ και πολλα που ειπα εγιναν αμεσως γεμιζη και η Πατρα την Παναγια και των ΙΗΣΟΥ στα δεντρα.ΟΛΛΑ ΕΙΜΑΙ...Ο ΒΑΣΣΙΛΕΥΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΙΟΥΔΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟ...ΕΙΝΑΙ ΑΓΙΟΣ ΑΛΗΘΕΙΝΟΣ.Ο ΙΩΑΝΝΗΣ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΗ ΟΤΙ ΝΙΚΑΩ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΙΚΑΝΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΥΤΗ.
ΝΑ ΒΩΗΘΙΣΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΟ.ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ EASY....ΤΗ ΝΑ ΠΩ...ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΣΑΡΧΙΔΕΣ ΜΑΖΙ.....ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΙΣΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ.....ΚΙΤΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΠΟΣΑ ΕΦΤΙΑΞΕΣ....ΟΡΕ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΞΗ....ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ....ΒΡΙΖΗΣ ΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΕ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΕ ΒΡΙΖΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΗ ΤΑΠΙΝΗ ΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ.....ΟΡΓΙΟ...ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ....ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 4:38 pm

Ετσι αυριο απαγωρεψε ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ να παω στων πατερα μου το βραδυ...ειναι με ενα ποδι....και θα παρο προστιμο αν με πιασουν μετα της 8 ωρα το απογευμα εξω....δεν υπαρχει ασθενια...φυσικα και θα παω....της 11 ωρα....στο γραφω απο εδω .....και θα φιγω της 1 ωρα....Αν δεν με βρης φτεη οτι...δεν με βλεπης καν...μασουλας το μισθο μου...ΚΥΡΙΕ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 4:44 pm

Την κυριακη δεν θα παραβιασο το χινοκο θα παω στο φουρνο το Αρνι.....27 του μηνα ειναι η λυξη του χινοκοκου 27 λεξης ειναι οι 11 ΕΝΤΟΛΗ...Η ΘΡΥΣΚΕΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΗ ΣΤΑ ΤΑΒΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ....
Παντως σαν τη μεγαλοκυρια των Πατρων κατι τετεια μου ελεγε και το πρωην αφεντικο μου...εσυ μας αρωστενης ολους στο μαγαζι...δεν πρεπει να ειχε αρωστηση ποτε...αλλο ειχε παθη...ολλο τους αρωστενο ουτε η μητη τους δεν τρεχει.....πολη μεγαλες ασθενιες εχουν.Εχω σκυλο και προσεχω να μην φαω της τριχες του.Παθενης χινοκοκο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 5:00 pm

Τουτουμακια,τραχανας,μακαρονια,μαλια του αγγελου και πολες τροφες πανευκολες και φαρμακο ειναι....σουπες πολη φτυνες και πραγματικα ειναι φαρμακο...θα λαβετε οι μεγαλοθ πλιθισμοι...πολα φαγυτα με λιγα υλικα...και για πολη καιρο στα ραφια σας...θα εχετε ολλοι φαη.Δεν θα πιναη κανενας...Εχω τη μεγαλυτερη κουζινα παγκοσμιος.Να τρωη ο Βουδας και στο παιδι του να μη δινη......

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Screen51
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3542
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.   ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 17, 2020 5:29 pm

ειδα ενα κρητικο στο σουπερ μαρκετ....πουκαμισια...παντελονια..μοντερνα..ενα μουσι σαν παπας και το μουστακη πλαγιος να πεταη...ζελε στο κεφαλι....και χερεταγε ολλο το σουπερ μαρκετ.....κοινονικος......ειχε και μια γυναικα το μαλη της ηταν......(((((((((πρασινο,ροζ,μπλε,κυτρινο...ολλα τα χρωματα)))))).....αυτη ειναι μαγεμενη η γυναικα και της παιζη μεγαλογκομενος....οτι πηραζη της πιτσιρικες που δουλευουν και το παιζι....ο αντρασ ο πολη μεντορνος....μιλαγε κρυτικα.....ο ΧΡΙΣΤΟΣ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ...δεν καταλαβενα τη ελεγε......ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ. 76705111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
 
ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΑΙΔΙ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ,ΑΝΑ ΤΣΙΜΟΥ,ΜΕΝΕΓΑΚΗ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗ ΚΡΗΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΔΙΑΒΗ.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα  :: BLACK HUMOR-BLACK FRIDAYS-BLACK MOVES-ΙΣΣΑΓΓΕΛΙΚΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ.ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΗΣ.-
Μετάβαση σε: