Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοLatest imagesΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
2019 Ελλάδα 2022 2021 2024
Πρόσφατα Θέματα
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Admin
Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_vote_lcapΗ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_voting_barΗ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_vote_rcap 
Ψηφοφορία

 

 Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19   Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_icon_minitimeΤρι Απρ 07, 2020 10:52 am

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Golden10

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Img_2022

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Img_2023
Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Img_2024
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19   Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_icon_minitimeΤρι Απρ 07, 2020 10:55 am

ΚΑΙ Ο ΠΙΟΙΤΗΣ ΓΡΑΦΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΕΣΥ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΑΛΗΣΗΣ ΔΕΚΑΕΝΙΑ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΩΝ ΟΥΡΑΝΩ ΔΥΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ 18 ΖΩΟ ΣΤΗΝ ΔΥΜΙΟΥΡΓΙΑ.Η ΔΕΚΑΩΧΤΟΥΡΑ


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19   Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_icon_minitimeΤρι Απρ 07, 2020 11:03 am

Ετσι η δελαωχτουρα καλιπτη ΔΥΟ θεσης πανω στη δημιουργια την 18η και την 19η.Φαντασου κινεζο να εγινε απο μικροβια ο σκυλος μου......απο που απο το χωραφι της μανα σου????Λαμπραντορ....η πορτα της λαμπρης ο φιλος μου ο Αγιος ΡΕΞ.Δεν ειναι θεουλης απο την ινδια.....αλλα ο σκυλος του Ιησου ο δικος μου....που κανενας δεν μπορει να τα βαλη μαζι του......Ο Παοκ στο νοσοκομειο....τους πηγαν οι γαυροι για ενα κατουριμα....το εχω γραψη....το παιζαν μαγκεσ τοσα ατομα....ενα πιτμπουλ δεν μπορουσε με τιποτα να ανιξη τη μασελα του..μας επιτεθικε...απο πισο δεν καταλαβαμε τιποτα...να πιαση απο το σβερκο το ΡΕΞ......απο τοτε επιτηθιτε συνεχεια....μεχρει να φαη ξυλο ο ηλιθιος απο τη παλτρεια Νορμαν που το εχει ελευθερο...των πηγαν μεσα....στην ασφαλια...

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Img_2026
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19   Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19 I_icon_minitimeΤρι Απρ 07, 2020 11:40 am

Γελαη Παοκτζηδες ο ΡΕΞ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ.ΑΡΙΘΜΟΣ ΖΩΟΥ ΠΤΥΝΟΥ 19
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 40 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΜΑΙ.
» ΟΛΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΟΡΜΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ...ΟΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ..ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΛΑΖΟ.ΕΙΜΑΙ Ο ΑΛΗΘΕΙΝΟΣ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
» ΕΙΜΑΙ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΜΙΝΙΕΙΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΘΑ ΓΕΝΗΘΩ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΔΙΚΝΙΟ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ.
» COVID 19 ΚΟΒΗ ΔΙΟΝΥΣΗ ΤΗΝ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
» ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΗ Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΕ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΗ ΖΩΗ.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα  :: ΔΙΑΦΩΡΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΟΝ.-
Μετάβαση σε: