Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα

Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα
 
ΦόρουμΑρχικήΗμερολόγιοLatest imagesΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Λέξεις Κλειδιά
2022 2024 2019 2021
Πρόσφατα Θέματα
Ιούλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Admin
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_vote_lcapΟ ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_voting_barΟ ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_vote_rcap 
Ψηφοφορία

 

 Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΔευ Δεκ 28, 2020 5:00 pm

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΕΓΑ ΑΡΧΙΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΨΕΥΔΟΚΡΑΤΟΥΣ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΟΝ....ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΛΛΗΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ.....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΟΛΛΟΙ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.......ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΠΟΛΙΠΟΥΣ ΑΦΓΑΝΟΥΣ/ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ/ΙΝΔΟΥΣ/ΚΙΝΕΖΟΥΣ..ΟΛΛΕΣ Η ΧΩΡΕΣ ΕΜΑΘΑΝ ΑΠΟΤΩΜΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ........ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΦΤΩΧΙΑ.....ΟΛΛΗ ΘΑ ΕΙΣΤΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΙ......ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΑΔΙΚΟΥ.....50 ΕΤΗ ΕΡΓΑ ΥΠΟΓΡΑΨΑ ΑΜΕΣΩΣ...ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥΣ.

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Zy-y1019



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τρι Δεκ 29, 2020 1:10 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΔευ Δεκ 28, 2020 5:08 pm

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov10
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov11
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov12
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov13
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov14
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov15
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov16
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov17
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov18
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov20
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov21
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov19
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov23
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov22
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov24
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov25
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov26
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Discov27
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Δεκ 29, 2020 1:15 am

ΕΥΤΑΣΑ ΕΩΣ ΕΔΩ.......ΣΥΜΒΟΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΝΟΡΜΑΝ ΑΛΛΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ....ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.....ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΙ ΜΠΛΕ....ΣΥΒΟΛΙΖΗ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.



Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 76693212
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua2111
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 60741193
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΤρι Δεκ 29, 2020 1:19 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2020 11:10 pm

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 20160838
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Dailym10




Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 60741194
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eauaa128
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 43108164



ΕΝΩ ΕΦΤΙΑΧΝΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΟΥ ΓΥΠΕΔΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΗ ΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ.....ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΟΔΙΕΣ ΠΟΛΕΣ......ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΜΟΥ ΧΩΡΑΦΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΣΥΝΩΡΑ ΤΟΥ ΧΩΡΑΦΙΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΑΝΗΤΑΡΙΑ......Ο ΠΙΟΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....ΕΓΩ ΟΛΛΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ.ΒΕΒΕΩΣ ΠΟΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΩΝΤΑΙ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΣ ΠΟΡΝΕΣ......ΤΗΣ ΚΛΕΦΤΡΕΣ ΣΑΣ.ΣΚΟΤΩΣΑΝ ΟΛΛΕΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ.....ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ Η ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΤετ Δεκ 30, 2020 11:33 pm

ΑΝΙΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ..........ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΕΓΚΕΣ.....ΠΟΛΕΣ Η ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΜΑΓΚΑΣ...........ΘΑ ΣΑΣ ΠΙΔΙΞΟΥΝ ΑΠΟ ΟΛΛΑ ΤΑ ΕΘΝΗ...ΤΗ ΖΗΤΗΣΑ ΜΠΑΤΣΕ???????ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ......ΑΡΓΗΣ ΠΟΛΗ ΠΡΟΣΚΗΝΑΣ....9000 ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ......ΓΡΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΗ ΑΣΘΕΝΙΑ...ΟΥΤΕ ΤΑ ΕΤΗΜΑΤΑ ΦΙΛΙΑΣ ΕΙΡΘΑΝ......ΜΟΛΙΣ ΜΙΛΙΣΟ....ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΣΤΟ ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ ΤΗ ΓΡΑΦΩ.......ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΥΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ????ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΕ ΟΛΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ.......ΓΡΑΨΤΟ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΑ ΑΚΟΥΟ ΚΡΥΦΑ ΤΗ ΛΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ Η ΑΡΧΑΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ.....ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΗΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ?????ΣΕ ΓΑΜΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΧΑΝΗΣ ΣΑΝ ΤΟ ΧΙΤΛΕΡ ΚΛΙΣΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ.......ΜΠΑΤΣΕ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΙΣΗ...ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ....ΣΤΟ ΚΡΟΤΑΦΩ.

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua2153
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 3135
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 31, 2020 7:03 pm

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΗ ΥΓΕΙΑ............ΠΟΡΝΕΣ ΣΚΥΛΙΑ....ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΗΤΕ....ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΓΑΜΙΟΣΑΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua2155
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua2156

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 20100110





Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Zy-y1020
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Unname79
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua2154
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua2157
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 12-0_i28
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Maxres51
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 11788621
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Astyno29
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Astyno30
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 8824a216
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eaua1423
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://pantokratoras-v7.forumgreek.com
PLATEIA NORMAN FC

PLATEIA NORMAN FC


Αριθμός μηνυμάτων : 964
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2020

Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.   Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 01, 2021 9:09 am

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΟΛΛΗ Η ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΑ ΔΗΛΟΝΟΥΝ Η ΑΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ.ΧΤΕΣ ΚΙΜΙΘΗΚΑ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΣΑΤΑΝ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΓΡΑΜΑ (Σ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΧΕΖΗ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΩΤΟΣ ΠΗ ΟΤΙ Ο ΝΑΟΣ ΣΟΥ ΣΑΤΑΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΜΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΧΕΖΗ ΟΛΛΟΙ Η ΓΗ....ΚΑΙ ΜΙΑΖΗ ΜΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΟΚΡΑΤΟΡΑ Ο ΝΑΟΣ ΤΟΥ ΣΚΑΤΕΑ....ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΕ ΒΟΥΛΗΣ ΤΩΝ ΖΟΜΠΙ...ΕΙΧΩΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΗ Η ΚΡΗΣΗ...ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΡΙΝΗ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ 11 ΕΝΤΟΛΗ...ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΤΕ ΑΠΟ ΖΟΜΠΙ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΙΑΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ....ΤΟΥ ΘΕΟΥ.





ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΣΩ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΣ ΤΡΕΙΣ ΛΕΞΗΣ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΣΚΑΤΑ ΤΑ ΜΑΓΙΑ ΝΑ ΛΙΘΟΥΝ....ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ....ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΝΟ...ΟΠΩΣ ΤΑ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΗ ΜΟΥ...ΡΟΖ ΜΕ ΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΡΗ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΜΟ ΚΑΙ ΠΑΛΗ ΤΩΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.....ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΕ ΤΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΣ ΟΝΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΝΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ....ΒΡΕΣ ΡΝΑ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ ΝΑ ΣΕ ΘΑΨΗ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟΥΣ ΜΑΣΟΝΟΥΣ....ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΔΕΣ.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟ.....ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΑΤΑΝΑ.... ΤΩΝ ( Τ ΡΑ)
ΠΟΛΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΣΑ ΣΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ....ΞΥΠΝΑ ΠΙΠΑ ΛΟΛΑ....Ο ΘΕΟΣ ΕΙΜΑΙ.....ΤΑ ΠΛΟΥΤΗ ΠΟΛΗ ΤΑ ΜΙΣΗΣΑΝ ΤΑ ΠΛΟΥΤΗ ΟΥΔΗΣ...ΕΦΑΓΑΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΟΝΑΣΗ????ΤΗΝ ΤΟΚΙΖΑΝ Η ΤΡΑΠΕΖΕΣ....ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΑΝ Η ΨΕΥΤΙΚΗ ΕΦΟΠΛΙΣΤΕΣ....ΠΑΝΤΑ Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΕΡΙΧΝΕ ΣΤΑΧΤΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΟΛΛΩΝ ΣΑΣ....ΠΑΝΤΑ ΕΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ....ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΜΕ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΜΩΡΟ....ΘΑ ΧΕΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΛΙΝΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ.... ΤΡΑΒΑ ΛΙΣΤΑ.

ΑΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ 4 ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΠΛΟΥΣΙΟΣ....ΚΙΤΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ....ΤΗ ΠΟΛΙΚΑΤΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝ ΤΟ 11 ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ ΚΙΤΑ ΠΩΣ ΣΒΙΝΗ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΤΗΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ....ΑΛΗΘΕΙΝΑ ΓΡΑΦΗ 11.....ΚΛΕΜΕΝΑ....Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΕΧΕΙ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΡΣΕ ΚΑΓΙΕΝ...ΚΑΤΩ ΓΕΝΙΑ...ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΙΚΙΟΥ.....ΑΡΙΘΜΟΣ????104....10 vs 4.......star parkink.....11....ΠΙΟ 11 ΕΧΕΙ Ο ΣΑΤΑΝ?????ΕΝΑ ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗ ΚΑΙ ΘΕΕ ΜΟΥ ΣΥΧΩΡΑΜΕ ΚΡΥΘΙΚΑ...ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΗ ΜΟΥ FREE4ALL.....ΟΛΛΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ....Η ΤΑΙΝΙΕΣ...ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.  ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ....ΤΑ ΠΑΝΤΑ ....ΟΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.....ΟΑΕΔ ΟΛΛΟΙ....ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ....4000 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ....ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΕΤΟΝΙΕΣ ΦΤΙΑΞΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΡΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΟΣΟΥΣ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ....ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΛΙΣΟΥΝ ΟΛΛΑ.....Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΤΥΣΜΕΝΗ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΕΣ 80 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ....ΠΡΟΣΟΧΗ...ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΟΛΟΙ .....ΤΟ ΓΡΑΦΩ Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗΣ...ΤΡΑΒΑ ΔΕΣ .....ΚΑΙ ΣΤΗ ΝΟΡΜΑΝ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ ΟΛΛΟ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ....ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΜΕΝΑ....ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ....Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΥΡΙΟ ΤΟ 104 ΣΤΗ ΠΥΛΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ/ΛΙΚΙΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Ο ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ...ΠΟΡΣΕ????ΞΕΡΗΣ ΠΟΣΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΜΙΧΑΝΑΚΙΑ ΕΧΕΙ????Ο ΟΝΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ???ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ ΓΙΑ ΚΙΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝΥΦΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ...ΚΑΠΙΟΣ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟ  ΓΚΡΕΜΟ....ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΩΘΗΚΕ.


ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΣΗ Ο ΣΑΤΑΝ Η ΡΟΞΥ ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.....ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ....Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΛΙΣΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ????ΤΗΝ ΑΣΣΙΑΤΙΚΗ ΜΑΓΙΑ.... ΜΟΝΟ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ...ΑΥΤΟΙ Η ΠΙΟΙΣΗ ΥΠΑΡΧΕΙ....ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΟΛΛΟΙ ΠΙΣΠ ΚΑΙ ΤΗΣ 3000 ΠΟΡΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΦΙΤΙΤΡΙΕΣ...ΣΥΝ ΤΗΣ SEX PRIDE PATRAS....ΠΡΩΧΟΡΑ...ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΣΤΑΙ ΖΟΜΠΙ????ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΛΟΙ..
.ΟΥ ΚΛΕΨΗΣ ΟΥ ΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΟΥ ΣΚΟΤΩΣΗΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ.....ΜΑΤ ΑΚΕΡΕΟ


ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΥ ΣΑΤΑΝ....ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΙΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ Η ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΠΙΟΙ ΤΑ ΕΘΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ ΤΑ ΚΥΒΕΡΝΑΗ...Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΗ ΝΤΟΡΑ ΤΗ ΜΠΑΚΟΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΤΩΝ ΑΡΑΗΧΛΙΧΟ ΔΗΜΑΡΧΩ.


Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 24900215
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. 21151712
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Zy-y1011
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eauaa608
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eauaa609
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eauaa610
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eauaa611
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ. Eauaa612
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΑΡΤ 2 Ο ΜΑΣΤΩΡΑΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΝΟΡΜΑΝ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.
» Ο ΠΡΟΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΝ H ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΝΟΡΜΑΝ ΣΤΟ PES 2019 Η ΑΝΙΚΗΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.
» ΟΛΛΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΟΡΜΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ...ΟΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΜΑΓΙΑ..ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΛΑΖΟ.ΕΙΜΑΙ Ο ΑΛΗΘΕΙΝΟΣ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
» ΤΑ ΣΥΑΜΕΑ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΙ
» H OΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΚΡΑΤΟΡΑ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ.Η ΦΑΝΕΛΕΣ.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ανασταση νεκρων στη πολη Πατρα  :: ΤΑ ΕΣΧΑΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ.ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 666 :: STIXOIMA LIVE PANTOKRATORAS V7 :: PANTOKRATORAS WORLD LEAGUE CUP V7 GOLD/PRO EVOLUTION SOCCER 19/20 (Η ΟΜΑΔΕΣ) :: ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ.....ΗΤΑΝ ???????ΣΤΗΝ ΚΟΝΣΟΛΑ-
Μετάβαση σε: